KDO JSEM

Jmenuji se Radana Koppová a jsem nezávislá marketingová expertka a stratég. 

Smyslem mé práce je dívat se na podnikání druhých jinýma očima a pomáhat z něj získat víc.

Specializuji se na strategický i operativní marketing s přesahem do business developmentu. Moje řešení mají reálný základ a pozitivní dopad na řízení a rozvoj firem.

"Pomůžu vám vytěžit potenciál a zlepšit výkon, uspět na trhu, podpořit růst a konkurenceschopnost."

Z "bezpečných" prostředí firem a vlastní promotion agentury jsem se po 25 letech praxe v pozicích seniorního managementu přesunula do marketingového poradenství, konzultací a mentoringu.

Mám za sebou strmé vzlety řízení komunikačních agentur v EMEA regionu pro značky Česká pojišťovna a Home Credit klienta PPF nebo založení a vedení marketingu ANNONCE, kde jsme po více jak 20 letech úspěšně repoziciovali značku, ale také profesní vyhoření, které mě přivedlo k smysluplné práci v SOS dětských vesničkách. Ve své poslední manažerské roli jsem měla na starost brand České republiky jako turistické destinace v pozici ředitelky pro strategii a marketing agentury CzechTourism.

Ráda cestuji - doma i po celém světě, poznávám nové lidi a kultury, miluji svoji rodinu a našeho italského chrtíka.

Profesní profil:

Seniorní manažerka se zkušenostmi v marketingu, managementu, obchodu a CSR / fundraisingu s důrazem na dosahování výsledků a smyslem pro zodpovědnost

Specializace:

Strategický a operativní marketing, brand management, business development, change management, komunikace

Více:  https://www.linkedin.com/in/radanakoppova/

CO O MÉ PRÁCI ŘÍKAJÍ OSTATNÍ

"Radana Koppová se umí báječně vcítit do produktu, přijmout ho za svůj a pracovat pro něj do "roztrhání těla". Tak jsem to zažila já a předpokládám, že takhle prostě pracuje vždycky."

Jana Vlková

Expertka na jedlé kvítí a býlí

Kytky k jídlu


"Radana je velmi obětavá, vytrvalá a soustavně jde za cílem, než dosáhne kýženého výsledku. Jasná vize je základ, měření a vyhodnocování je samozřejmostí."

Petr Langer

PR a produkt manager

ANNONCE


"I had the pleasure to work with Radana on several marketing-related projects and strategies at European scale. Her broad knowledge and experience was a great asset during the planning and development of all these projects and key to their success.

Miguel Gallego

Head of Marketing & Communication

European Travel Commission


"Oceňuji všechny její komentáře, poznámky, nápady a rady týkající se marketingu. Radanu doporučuji každému, kdo hledá zkušeného praktického marketingového manažera."

Jakub Vopelák

Ředitel pro rozvoj fundraisingu

Armáda spásy


ZNAČKY, PRO KTERÉ PRACUJI NEBO JSEM PRACOVALA

Královéhradecký kraj, #HolkyzMarketingu, CE INDUSTRIES, Kytky k jídlu, Lucky U, Středočeská centrála cestovního ruchu, Czech Republic Land of Stories, SOS dětské vesničky, ANNONCE, RAKO, Chupa Chups, Jaguar, Tesco, ComGate, PPF, Home Credit, Česká pojišťovna, Milka, Plzeňský Prazdroj, Pražské jaro a další.