KDO JSEM

Jmenuji se Radana Koppová a jsem nezávislá marketingová expertka a stratég. 

Smyslem mé práce je dívat se na podnikání druhých jinýma očima a pomáhat z něj získat víc.

Specializuji se na strategický i operativní marketing s přesahem do business developmentu. Moje řešení mají reálný základ a pozitivní dopad na řízení a rozvoj firem.

"Pomůžu vám vytěžit potenciál a zlepšit výkon, uspět na trhu, podpořit růst a konkurenceschopnost."

Z "bezpečných" prostředí firem a vlastní promotion agentury jsem se po 25 letech praxe v pozicích seniorního managementu přesunula do marketingového poradenství, konzultací a mentoringu.

Mám za sebou strmé vzlety řízení komunikačních agentur v EMEA regionu pro značky Česká pojišťovna a Home Credit klienta PPF nebo založení a vedení marketingu ANNONCE, kde jsme po více jak 20 letech úspěšně repoziciovali značku, ale také profesní vyhoření, které mě přivedlo k smysluplné práci v SOS dětských vesničkách. Ve své poslední manažerské roli jsem měla na starost brand České republiky jako turistické destinace v pozici ředitelky pro strategii a marketing agentury CzechTourism.

Ráda cestuji - doma i po celém světě, poznávám nové lidi a kultury, miluji svoji rodinu a italského chrtíka Barta.

Profesní profil:

Seniorní manažerka se zkušenostmi v marketingu, managementu, obchodu a CSR / fundraisingu s důrazem na dosahování výsledků a smyslem pro zodpovědnost

Specializace:

Strategický a operativní marketing, brand management, business development, change management, komunikace

Více: https://www.linkedin.com/in/radanakoppova/ 

Některé ze značek, pro které pracuji nebo jsem pracovala:

#HolkyzMarketingu, CE INDUSTRIES, Kytky k jídlu, Lucky U, Středočeská centrála cestovního ruchu, Czech Republic Land of Stories, SOS dětské vesničky, ANNONCE, RAKO, Chupa Chups, Jaguar, Tesco, ComGate, PPF, Home Credit, Česká pojišťovna, Milka, Plzeňský Prazdroj, Pražské jaro a další.