O MNĚ

Jmenuji se Radana Koppová a působím jako nezávislá marketingová expertka. Smyslem mé práce je dívat se na podnikání druhých jinýma očima a pomáhat z něj získat víc.

Specializuji se na strategický i operativní marketing s přesahem do business developmentu a moje řešení mají pozitivní dopad na řízení a rozvoj firem.

"Pomůžu vám vytěžit potenciál a zlepšit výkon, uspět na trhu, podpořit růst a konkurenceschopnost."

Z "bezpečných" prostředí firem a vlastní promotion agentury jsem se po 25 letech praxe v pozicích seniorního managementu přesunula do marketingového poradenství, konzultací a mentoringu.

Mám za sebou strmé vzlety řízení komunikačních agentur v EMEA regionu pro značky Česká pojišťovna a Home Credit klienta PPF nebo založení a vedení marketingu ANNONCE, kde jsme po více jak 20 letech úspěšně repoziciovali značku, ale také profesní vyhoření, které mě přivedlo k smysluplné práci v SOS dětských vesničkách. Ve své poslední manažerské roli jsem měla na starost brand České republiky jako turistické destinace v pozici ředitelky pro strategii a marketing agentury CzechTourism.

Ráda cestuji - doma i po celém světě, poznávám nové lidi a kultury a miluji svoji rodinu.

Profesní profil:

Seniorní manažerka se zkušenostmi v marketingu, managementu, obchodu a CSR / fundraisingu s důrazem na dosahování výsledků a smyslem pro zodpovědnost

Specializace:

Strategický a operativní marketing, brand management, business development, change management, komunikace

Značky, pro které pracuji nebo jsem pracovala:

CE INDUSTRIES, Kytky k jídlu, Lucky U, Středočeská centrála cestovního ruchu, Czech Republic Land of Stories, SOS dětské vesničky, ANNONCE, Chupa Chups, Jaguar, Tesco, ComGate, PPF, Home Credit, Česká pojišťovna, Milka, Plzeňský Prazdroj, Pražské jaro a další.

Více: https://www.linkedin.com/in/radanakoppova/